В Україні відбувся Осінній велосипедом на роботу (фото)

Флешмоб Велосипедом на роботу відбувся в рамках Європейського тижня мобільності, який відзначають 16-22 вересня в понад 2 тисячах міст по всьому світу. Протягом вересня в Україні також пройшов осінній флешмоб “Велосипедом на роботу”. Сотні любителів велотранспорту показали, що велосипед може бути зручним і швидким видом транспорту для щоденних поїздок, якщо для цього управлінці міст та роботодавці будуть створювати належні умови.

Як цей день проходив у Києві, Одесі, Полтаві, Дрогобичі, Запоріжжі та Херсоні – у нашому матеріалі.

Київ

Напередодні всесвітнього Дня без авто співробітники компаній, організацій та установ Києва приєдналися до найбільшого велосипедного флешмобу Велосипедом на роботу – Київ – 21 вересняУ Києві все більше людей користуються велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах, бо це корисно для здоров’я, гаманця і якості повітря. За останніми даними підрахунку велосипедистів, кількість користувачів велосипеда в столиці зросла за рік на 40%. Ще більше людей їздили би велосипедом, якби для цього в Києві створювались безпечні умови.

Учасники та учасниці флешмобу «Велосипедом на роботу» зустрілись на Майдані Незалежності, де їх чекав сніданок з кавою і круасанами, фотозона, конкурси та музика. На Майдані пройшов конкурс на найкращий діловий лук. У конкурсі Best Corporate Team взяли участь 12 компаній та установ.

Одеса

Одесситы приняли участие во флэшмобе «Я еду на велосипеде на работу». Любители двухколесного транспорта собрались вместе накануне Всемирного дня без автомобиля, который отмечают 22 сентября. Велосипедисты стартовали из четырех разных мест: 7 ст. Люстдорфскои дороги, поселок Котовского, 9 ст. Б. Фонтана и парк имени Горького. Велолюбители финишировали на Книжном рынке на Александровском проспекте. Почему одесситы считают, что передвигаться на великах по городу ужасно трудно, смотрите в материале «Редакції».

Полтава

20 вересня, у центрі Полтави відбулася вже традиційна велоакція «Велосипедом на роботу» або ж «Ранкова велокава». Традиційно, акція починається спільним сніданком у центрі міста біля «Місцевої кав’ярні». Починаючи з 7:30 ранку і до 9:30 на велосипедистів чекають приємні знижки на смачну каву та свіжу випічку.

Організаторка акції, представниця ГО «Сіті Лаб» і координаторка проекту «Полтава велосипедна» Ірина Садовнікова говорить: “В Полтаві дуже мало таких акцій, які згуртовують людей. І власне «Ранкова велокава» вже є традиційною. До неї долучаються і заклади громадського харчування і велосипедні організації. Цього року ми також запрошували корпоративні колони, тобто представників однієї компанії чи фірми, які разом приїжджають на велосипедах з корпоративною символікою”.

Дрогобич

19 вересня, у Дрогобичі відбулася акція «Велосипедом на роботу», Bike2work day в межах відзначення Європейського тижня мобільності.

Запоріжжя

12 вересня Осінній день велосипедом на роботу відбувся у Запоріжжі. Для мешканців міста, які їхали на роботу на велосипеді, органіщували запашну каву/чай та смаколики, фото-зону, тепле спілкування та спільне фото.

Херсон

21 сентября самые активные херсонцы отправились на работу на велосипеде, таким образом поддержав всемирную ежегодную акцию. Этих отважных людей не пугает ни погода, ни расстояния. Общественному транспорту они предпочли свежий воздух и полезную нагрузку. На работу, просто прокатиться или совместить приятное с полезным – у каждого своя мотивация. Вело-херсонцы пили кофе и общались с велополицией.

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу ye.kravchenko@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2023 All Rights Reserved