10 промороликів про безпеку руху і культуру їзди на велосипеді

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» створила 10 промоційних відеороликів про безпеку руху і культуру їзди на велосипеді.

Відео ілюструють важливі правила дорожнього руху для велосипедистів, зокрема показують, як на велосипеді слід об’їжджати перешкоди, проїжджати регульовані і нерегульовані перехрестя та безпечно пересуватися по дорогах. Частина відеосюжетів спростовує поширені стереотипи про велосипед та демонструє переваги велосипеда як зручного, швидкого і безпечного виду транспорту.

Відеоролики є частиною кампанії «Велосипедом до школи», яка відбувається зараз в об’єднаних територіальних громадах і передбачає, зокрема, велошколу з безпеки руху і встановлення велопарковок для школярів.

«Відео може бути використано під час проведення позашкільних занять з безпеки дорожнього руху для того, щоб підвищити інтерес школярів до теми завдяки ігровому формату відеороликів, де подано різні правила поведінки під час руху велосипедом», – пояснює координатор кампанії «Велосипедом до школи» Дмитро Жигінас.

Кампанія «Велосипедом до школи» проходить у 5 об’єднаних територіальних громадах України (Лохвицькій, Якушинецькій, Корюківській, Білозірській і Коростишівській ОТГ) на території Полтавської, Вінницької, Чернігівської, Черкаської і Житомирської областей.

«Зелене світло для велоруху в громадах / Green Light for Cycling in Hromadas» реалізує Асоціація велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Метою проекту «Зелене світло для велоруху в громадах» є покращення ставлення у громадах до велосипедного руху як економічного, сталого та привабливого транспорту для щоденних поїздок.

Джерело: Асоціація велосипедистів Києва

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу ye.kravchenko@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2023 All Rights Reserved