Загальні принципи

Дороговкази на велосипедних маршрутах: довідник

Велосипедна навігаційна система – це комплекс дорожніх знаків і/чи дорожньої розмітки, призначений направляти велосипедистів до їхніх пунктів призначення оптимальними маршрутами. Асоціація велосипедистів Києва підготувала рекомендації щодо велосипедних вказівників на основі двох порадників: Асоціації…

Програма реалізації Vision Zero у Нью Йорку

За останні кілька років майже кожне велике місто в США стало частиною програми, відомої як Vision Zero. Vision Zero – концепція нульової смертності, ініційована шведами у 1995 році, означала принципово новий погляд на…

За 8 років в Україні розробили 36 велоконцепцій, затвердили 22

Перша програма розвитку велотранспорту в Україні була розроблена для Києва. Вона пропонувала збудувати 17 веломаршрутів загальною довжиною 86 км. Термін дії найпершої велопрограми завершився у 2012 році, і на той момент з неї було збудовано лише…

Люксембург – нова зірка у світі велотранспорту?

Велике Герцогство Люксембург рішуче наносить себе на велосипедну карту світу, інвестуючи безпрецедентні суми грошей у розвиток велоінфраструктури. Аналіз від Європейської федерації велосипедистів (European Cyclists’ Federation). Міністр транспорту Люксембургу, Франсуа Бауш, підкріплює сказане ділом….

Велокампанія 2015-2020 в Парижі: збільшення велодоріжок – вдвічі, велосипедистів – втричі

Париж розпочав свою велокампанію 2015 – 2020, яка спрямована на збільшення довжини мережі велодоріжок міста вдвоє та на потроєння кількості парижан, що використовують велосипед кожен день. Стратегія була розроблена завдяки участі 7000 зацікавлених волонтерів, що…

Як спланувати веломережу свого міста: довідник з планування

В Україні видано довідник з планування велосипедної інфраструктури “з нуля”. Довідник заснований на німецькій методиці планування веломереж, і адаптований до використання в Україні, адже містить досвід тих українських міст, які уже використали цю…

Плани міської мобільності – національні підходи та локальний досвід

Мова видання: англійська Анотація видавництва: Документ розглядає підходи до планів міської мобільності (ПММ) з різних країн та демонструє зростаючу кількість прикладів переходу від традиційного інфраструктурно-орієнтованого планування до сталого та орієнтованого на людину. План міської…

Планування та проектування велоінфраструктури: рекомендації у Великобританії

У квітні 2014 року у Великобританії вийшла оновлена версія рекомендацій щодо планування та проектування велосипедної інфраструктури. Рекомендації охоплюють питання планування, організації руху велосипедистів у населених пунктах і поза їх межами, рекомендації по велопарковках…

Рекомендації щодо проектування доріг міста Копенгаген

Цей документ містить інформацію та поради щодо того як враховувати рух велосипедистів у проектах будівництва та реконструкції доріг навіть у випадку, коли організація руху велосипедистів не є головним питання проекту. Хоч документ і…

Платформа знань у сфері сталого міського транспорту

CAPSUT (Capacity Building for Sustainable Urban Transport) – це міжнародна платформа, створена з метою поширення знань та досвіду в галузі сталого міського транспорту. Платформу створено проектом GIZ-SUTP (проект розвитку сталого міського транспорту) за…

Український інформаційний центр велотранспорту © 2024 All Rights Reserved