Новорічні велопаради 2018: Хто, де і як

Велосипедисти знають, що кататись на двоколісних можна не тільки влітку і не лише по сухим дорогам. А особливо, коли йдеться про Новий рік — здорово зустрічати його з однодумцями, в атмосфері єдності і у святкових костюмах.

Цього року велопаради Дідів Морозів і Снігуроньок відбулись у Кременчузі, Вінниці, Полтаві, Чернівцях, Запоріжжі, Івано-Франківську, Барі, Миргороді, Одесі, Боярці. Якщо у нашій підбірці немає вашого міста, напишіть нам про це, будь ласка. Електронна адреса наприкінці статті.

КРЕМЕНЧУК, Полтавська область

Діди Морози у Кременчузі їздили на велосипедах напередодні Нового року, 24 грудня. Попри зливу, близько 50 учасників виїхали на акцію, а після велопараду влаштували танок навколо головної ялинки.

ВІННИЦЯ

Це, певно, найромантичніший велопарад: один з Дідів Морозів-учасників освідчився Снігурці. І вона сказала «так!» Понад 100 учасників їздили на прикрашених двоколісних оленях у день Святвечора, 6 січня. А ще був Санта-Клаус на монобайку.

ПОЛТАВА

Разом з катанням, учасники новорічного велопараду у Полтаві влаштували благодійну акцію для дітей з притулку «Любисток». «Кожен з дому взяв цукерки, апельсини, хто що зміг, і завезли порадувати трошки діток. На жаль, у них там карантин, ми з ними поспілкуватися не змогли, вони нам у віконце помахали, дітки були щасливі. Далі ми поїхали на альтанку і закінчили на головній ялині міста», — розказав Володимир Грибов, організатор новорічного велопробігу.

ЗАПОРІЖЖЯ

Святкова велоколона «Дід Мороз рулить!» у Запоріжжі їздила містом за день до Нового року, 30 грудня. Маршрут пролягав від Запорізької площі, через Соборний проспект, і закінчився на площі Маяковського. По дорозі учасники параду дарували містянам подарунки.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Десятки велосипедистів у новорічних костюмах зібралися біля головної ялинки міста на Вічевому майдані 30 січня. «У Франківську такий велопарад відбувається втретє, проте перший раз це було суто у закритій компанії», — каже Денис Назаров, член клубу «Велосталкер». Маршрут на 12 км — через міське озеро і до Ратуші.

ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях готуються до Нового велосипедного року заздалегідь — святковий велопарад провели за тиждень до свята, 23 грудня. Учасники проїхали таким маршрутом: пл. Соборна – вул. Котляревського – пл. Театральна – вул. О. Кобилянської (пішки) – вул. Головна – парк Шевченка – вул. Головна – просп. Незалежності – ТЦ «Майдан».

БАР, Вінницька область

Тут були шашлики! Це, певно, найоригінальніший новорічний велопарад. Всього 6 учасників, але з ними пакет цукерок і мандаринок, які роздавали зустрічним дітям. А з міста колона поїхала у Іванівський ліс: святкувати біля багаття, смажити м’ясо і їсти торт.

МИРГОРОД, Полтавська область

Святковим велопарадом тут зустрічали Різдво, 7 січня. До поїздки на 16 км додали пробіжку на 5. Серед 40 учасників була найдосвідченіша миргородська спортсменка — 76-річна Анастасія Дойнікова!

ОДЕСА

У місті біля моря відбувся «Велопробіг добрих справ». Учасники брали з собою цукерки, пряники, мандарини, іграшки, і роздавали їх зустрічним малюкам. Велику частину подарунків передали дітям з малозабезпечених, прийомних і багатодітних сімей.

БОЯРКА, Київська область

30 грудня у Боярці відбулось перше обкатування формату новорічних велопробігів. 10 учасників перевдягнулись у новорічні костюми, проїхались центральними вулицями, і дарували солодощі усім дітям, яких зустрічали по дорозі.

 

Тетяна Косянчук

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tania.kosianchuk@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2023 All Rights Reserved