У Львові запустили велопатруль

У Львові запустили велосипедний патруль.

Патрульні  взяли участь у «Велодні Львова – 2018», подолавши 20-кілометровий маршрут з усіма велолюбителями 20 травня, передає ЕкоТаун із посиланням на УНІАН.

А вже в понеділок, 21 травня, велопатруль почав стежити за громадським порядком у центрі міста, у скверах та парках. Щодня на патрулювання вулиць будуть виїжджати два велопатрулі (4 людини).

“Хлопці та дівчата пройшли відповідну підготовку, – каже начальник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко. – Є певні особливості патрулювання на велосипедах”.

Обладнання, форму та екіпіровку для поліцейських забезпечила Консультативна місія Європейського Союзу (КМЕС). В кінці минулого року КМЕС передала Патрульній поліції Львівської області, велосипеди, комплекти уніформи та інше обладнання вартістю понад 380 тисяч гривень (12 000 євро).

Передане обладнання є частиною постійної допомоги від Консультативної місії ЄС у впровадженні однією з кращих європейських практик взаємодії поліції з громадою (community policing). Модель правоохоронної діяльності community policing спрямована на посилення зв’язків поліції з громадськістю.

Велопатруль поліпшить ситуацію з безпекою у Львові та забезпечить якомога найкращі послуги громадянам, зазначає координатор регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу у місті Львові Матс Люнгвальд.

«Саме за допомогою велосипеда патрульна поліція зможе покращити комунікацію з громадянами”, – впевнений він.

Завдяки Проекту підтримки підготовки поліцейських (РТАР) канадськими тренерами і командирами велопатрульних підрозділів у 2016 році були розроблені і проведені перші спеціалізовані курси для поліцейських велопатрульних в Україні, а згодом створено перший курс підготовки інструкторів поліцейських велопатрульних.

Влітку 2017 року підготовку за інструкторськими курсами пройшли семеро патрульних з різних міст і за результатами двотижневої інструкторської практики, яка була проведена під наглядом канадських наставників, отримали відповідні сертифікати. Серед них був й інструктор поліцейських велопатрульних для міста Львова Назарій Прінь, який в свою чергу влаштував п’ятиденний спеціалізований курс підготовки підрозділу для львівського велопатруля.

Навчальними матеріалами велопатрульних забезпечив проект РТАР.

Джерело: http://ecotown.com.ua

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу ye.kravchenko@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2023 All Rights Reserved