Як зробити кампанію «Велосипедом до школи»: посібник

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») зробила навчальний посібник про кампанію «Велосипедом до школи (Bike2School)».

Велосипедом до школи — це кампанія, яка містить освітні, інфраструктурні та популяризаційні заходи. Метою кампанії є розвиток велотранспорту та підвищення безпеки велосипедистів на дорозі.

Download (PDF, 13.07MB)

Активності кампанії можна використовувати для залучення учнів до практичних занять, промоції та досліджень. Учні шкіл можуть брати участь у цих активностях не лише як слухачі, але й як дослідники, а саме: дискутувати на визначені теми, робити висновки та засвоювати матеріал у межах класичної і неформальної освіти.

Посібник було підготовлено для кампанії «Велосипедом до школи (Bike2School)» в межах проекту «Зелене світло для велоруху в громадах / Green Light for Cycling in Hromadas», який реалізувала Асоціація велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2023 All Rights Reserved