Перша Українська “Зелена академія”

Фонд ім. Гайнріха Бьолля запрошує до участі у першій Українській “Зеленій академії” — літній школі про принципи зеленої демократії та їхній потенціал в Україні. Школа відбудеться 13-19 серпня 2018 року в Карпатах.

Зелена академія — простір для дискусій про складні виклики для українського суспільства, як то реформування шкільної програми із всесвітньої історії чи пошук нових можливостей для індустріальних мономіст. Це 7-денний тренінг про те, як реалізувати зелені принципи на практиці. Ми об’єднаємо відповідальних громадян/-ок, які розділяють принципи зеленої демократії та зацікавлені використовувати їх у своїй щоденній роботі.

Зелена демократія – це суспільство, що підтримує такі принципи:

 • гендерна рівність — рівність у правах і можливостях, повага до кожної людини незалежно від її гендеру;
 • демократія участі — система, що базується на якнайширшій безпосередній участі громадян/-ок у прийнятті важливих для громади рішень (партисипативність);
 • екологічність — максимальне зниження шкоди довкіллю та розумне використання ресурсів;
 • соціальна справедливість та інклюзія — відсутність дискримінації і нерівності та умов, за яких вони виникли;
 • мир, ненасильство та порозуміння із повагою до думки кожної людини.

Ми шукаємо агентів та агенток суспільних змін з усієї України, яким цікаво дізнатись більше про зелені принципи та переконатись у їхній ефективності в українському контексті.

Запрошуємо подавати заявки до участі в Зеленій Академії активістів/-ок, дослідників/-ць, журналістів/-ок, політиків/-инь, державних службовців/-иць, студентів/-ок та інших небайдужих.
Відбір учасників/-ць до Зеленої академії не залежатиме від віку, гендеру, етнічності та інших особливостей, а також попереднього досвіду співпраці із Фондом. Ми схвально ставимось до громадян/-ок інших держав, що тривалий час працюють в Україні та на її користь.
Випускники/-ці Зеленої Академії’18 знатимуть:

 • чому важливо одночасно прагнути екологічності, гендерної рівності та демократії участі – та як цього досягнути;
 • як зробити свої проекти дружніми до довкілля та відповідально використовувати ресурси;
 • як переконливо працювати із владою та партнерами, разом досягаючи сталих змін;
 • як побачити себе в українській політиці та навчитися впливати на неї;
 • як забезпечити дієву рівність прав та взаємоповагу у команді чи громаді;
 • на що звертати увагу в обговоренні складних суспільних і політичних тем.

Щоб подати заявку на участь у Зеленій Академії, заповніть анкету за посиланням: bit.ly/zacademy18.

Кінцевий термін подання заявок — 15 червня 2018 року, 23:59. Участь у Зеленій академії є безкоштовною та відбувається на конкурсній основі. Розглянувши усі заявки, ми відберемо 25 учасників/-ць Академії. Про результати відбору повідомимо на початку липня 2018 року.

Фонд забезпечує учасникам/-цям проживання та харчування на час навчання. У разі виникнення запитань чи коментарів, пишіть нам на: zacademy.hbf@gmail.com.

Фонд ім. Гайнріха Бьолля — незалежна міжнародна фундація, що працює на засадах європейської та німецької зеленої демократії, а тому підтримує цінності сталого розвитку, соціальної справедливості, миру та громадської участі. З 2008 року Фонд працює в Україні, сприяючи розвитку політичної культури участі, гендерній рівності та захисту довкілля.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2023 All Rights Reserved