Велоген здобув перше місце в конкурсі стартапів

Команда проекту Велоген перемогла у конкурсі стартапів, який проводився на міжнародному україно-китайському форумі INNOVATION MARKET. 2 дні + 2 конкурси стартапів = 2 перемоги.

Команда Велогена вирушила до Києва на два знакових міжгалузевих заходи. Це чотириденна міжнародна форум-виставка INNOVATION MARKET який проходив з 21 по 24 листопада в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній. Та на фінал першого туристичного хакатона який відбувся 22 листопада в телевізійному центрі «Олівець »(UA: HUB), організатором якого є компанія Zruchno.Trevel спільно з IBM Intela Solutions, Kyiv City Guide, КМДА, компаніями Amadeus, GigaCloud, Smart IT та іншими партнерами.

21 листопада. Приїзд до виставкового центру INNOVATION MARKET.

У виставковому залі INNOVATION MARKET, на алеї стартапів, у команди Велогена був свій виставковий стенд, на якому кожен бажаючий міг протестувати роботу соціальної мережі велосипедистів Велоген, взяти роздатковий матеріал і значок Велогена. Відвідувачі постійно підходили і активно цікавилися проектом, а представники команди розповідали і показували функціонал соціальної мережі.

Серед відвідувачів були велосипедисти, представники приватного бізнесу та інших стартапів, соціальні діячі і навіть депутати з Верховної Ради України. Стенд користувався високою популярністю і багато відвідувачів тут же реєструвалися в соціальній мережі Велогена.

22 листопада. Другий день виставки та фінал хакатону.

Волею долі, другий день виставки (22 листопада) збігся з датою фіналу Першого туристичного хакатона і представники команди Велогена в особі Юрія Патинко, Сергія Карявки і Максима Паламарюка вирушили представляти свою роботу виконану в рамках хакатону, а саме: практична реалізація автоматичного генерування туристичних маршрутів, враховуючи інтереси користувача і його так звані «великі дані» (Big Data) за допомогою штучного інтелекту IBM Watson. Пітчінг провів керівник проекту – Патинко Юрій.

Після пітчингу всіх команд і півгодинної наради, суддівське журі одноголосно віддало перемогу в першому туристичному хакатоні проекту соціальної мережі велосипедистів ВЕЛОГЕН.

Після перемоги команда Велогена, повернувшись з хакатону вже пізно вночі, втомлені і задоволені перемогою.

23 листопада. Конкурс стартапів форуму INNOVATION MARKET.

Всього в конкурсі брали участь 47 команд стартапів з усієї України, які пітчілись два дні (22 і 23 листопада). Далі, розповідь ведеться від імені учасника команди Велогена:

Наш час пітчингу випав на першу годину дня 23 листопада.

На презентацію відводиться 4 хвилини, і ще 1 хвилина на питання від журі. Наша презентація розрахована на набагато більшу кількість часу, через масштабність проекту.


Виступає учасник проекту Велоген – Сергій Карявка.

В дуже швидкісному та скороченному режимі Сергій Карявка починає проводити презентацію проекту. Часу обмаль, його вистачило точно на те, щоб описати проблеми велосипедистів, цілі проекту і майже повністю функціонал сайту і мобільного додатку. Залишається ще 4 слайда, коли закінчується 4 хвилина пітчу і презентація закінчується.

Слідує питання від суддівського журі: «Яка у вас система монетизації?» І тут на сцену виходить керівник проекту Юрій Патинко і каже: «Ми соціальний проект і це ми інвестуємо. Інвестуємо в майбутнє України, людства і наших дітей»

По суддям видно, що вони здивовані і схвильовані. Воно і зрозуміло, такий масштабний соціальний проект своїми силами просто нереально витягнути, а перед ними реальну діючий проект.

«А, звідки гроші? Програмістам потрібно ж платить зарплатню.» – таке запитання прозвучало від суддів.

На що слідує пояснення Патинко Юрія: «Ось вже два роки поспіль, як я, керівник компанії РІА Перекресток та наша команда програмістів, за спільною згодою змінили курс свого розвитку на соціально відповідальний бізнес, і весь прибуток компанії ми відправляємо на соціальні проекти, головним з яких є соціальна мережа Велоген»

«Які ваші очікування від цього конкурсу?» – запитує журі.

«Перш за все, розповісти про проект. Ознайомити з його ідеями громадськість. І звичайно, ж знайти партнерів серед учасників конкурсу та інших проектів для спільного виконання наших спільних цілей»- відповідає Патинко Юрій

На цьому моменті наш пітчинг закінчився. Після цього ще близько півтори години пітчили інші команди, серед яких були найсильніші українські проекти.

О 14:45 всі пітчинг закінчилися і судді пішли радитися.

Радилися близько півгодини і о 15:15 почалася церемонія нагородження переможців. Наша команда в повному складі сиділа і чекала результатів конкурсу. Виходять судді. Об’являють третє місце, друге місце … і нарешті перше місце. Ведучий підігрівав інтерес, загострюючи обстановку. Хто ж перший ?? Мікрофон передається представнику компанії Startima, яка заснувала головний приз (до слова якої ми не знали). І оголошує переможця.

Одноголосним рішенням суддів перемога присуджується команді стартапу соціальної мережі велосипедистів — ВЕЛОГЕН!

Нашому захопленню та подиву немає ніяких кордонів. Перше місце, серед 47 стартапів у соціальній мережі велосипедистів Велоген.

Ось так, і вийшло, що за два дні ми отримали два перших місця в двох різних конкурсах стартапів.

І це тільки початок, попереду ще стільки роботи і стільки всього треба зробити.

Джерело velogen.ua

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу tania.kosianchuk@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2023 All Rights Reserved