В Бахмуті вже можна подавати пропозиції на Бюджет участі-2019

На наступний рік для ініціативних проектів від бахмутян міська рада виділила півмільйона. Таке рішення на 123-й сесії міськради підтримали 38 депутатів.

Прийом заявок на конкурс громадських ініціатив розпочався з 1 грудня. Запропонувати свою ідею розвитку міста та позмагатись за її фінансування може кожен житель міста, якому виповнилося 16 років та у документах якого зазначено місце проживання м. Бахмут (постійне, тимчасове, навчання, служба тощо). При цьому максимальна вартість одного громадського проекту не може перевищувати 100 тисяч грн.

Пропозиція повинна відповідати компетенції Бахмутської міської ради, не суперечити законодавству та вирішувати міську проблему.

“Це може бути безпека та громадський порядок, велоінфраструктура, дорожнє господарство, енергозбереження, благоустрій, культура та туризм, навколишнє середовище, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт, телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології”, — зазначила начальник відділу внутрішньої політики Бахмутської міської ради  Світлана Кудрявих.

Свій проект можна подати за допомогою відповідної форми на сайті. Після прийняття бланків-заяв, їх розглянуть та винесуть для голосування серед мешканців міста. Проект, який набере найбільшу кількість голосів, отримає з  міського бюджету фінансову підтримку на реалізацію.

Одним із останніх вдало реалізованих проектів є “ІнфоТочка” — карта важливих соціальних об’єктів міста на автостанції, автовокзалі та залізничному вокзалі. Її підготував волонтер вільного простору “МайстернЯ” Михайло Дідунов. За “ІнфоТочку” проголосували майже 800 людей. Крім того, в рамках “Бюджету участі” наприкінці вересня оновили кабінет для вагітних. Проект полягав у створенні максимально комфортних умов для вагітних жінок та пацієнток в маніпуляційному кабінеті, а також у покращенні умов праці для медичного персоналу.

Проте були й такі, які цього року реалізувати не вийшло. Так, з 14-ти проектів наразі в повному обсязі реалізували 12.

“Один проект досі знаходиться на реалізації, це будівництво огорожі для вольєрів для утримання собак. Другий — його зняли, бо впродовж року змінилися умови, тож тепер немає змоги реалізувати його саме в тому місці та на ті ж гроші, що і планували”, — додала начальник відділу внутрішньої політики. Гроші на цей проект повертаються назад в бюджет.

Джерело: https://freeradio.com.ua/

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу ye.kravchenko@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2023 All Rights Reserved