В Івано-Франківську за ніч облаштували велодоріжку (фото)

На вулиці Бельведерській в Івано-Франківську за одну ніч облаштували велодоріжку за проектом Urban Consulting Group.

Фото: UCG

Розмітку нанесли на ділянці від вулиці Довгої до Південного бульвару.

Івано-Франківська міська рада замовила в UCG проект капітального ремонту ділянки вулиці від Південного бульвару до вулиці Мазепи.

Спеціалісти визначили головні проблеми на ділянці: незадовільне покриття тротуарів, або навіть його відсутність, хаотичне паркування, відсутність зон для відпочинку.

У проекті команда спеціалістів запропонувала замінити покриття та функціональне зонування тротуарів, облаштувати міні-сквер, організувати паралельну парковку, створити велосипедну інфраструктуру, встановити вуличні меблі та освітлення.

UCG надає послуги з планування інфраструктури, безпеки на дорогах та розробки транспортних стратегій. Компанія співпрацює з понад 10 містами України.

У квітні начальник відділу дорожньої інфраструктури Мирослав Федорків розповідав виданню Місто, що в Івано-Франківську користуються рекомендаціями з організації велосипедного руху, розробленими для України німецьким товариством GIZ. За його словами, у місті існує сильне велосипедне лобі.

Говорячи про вартість капремонту вулиць із облаштуванням велоінфраструктури, Федорків навів як приклад вулицю Галицьку. Тут реконструювали тротуар з облаштуванням велодоріжки, зробили нове покриття, озеленення та інше за 18 млн грн. «Якщо це перевести у євро і розповісти комусь за кордоном, то вони будуть здивовані – як таке можливо взагалі», – зазначив чиновник.

Джерело: Хмарочос

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу ye.kravchenko@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

 

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2023 All Rights Reserved